Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 14-17 Kasım 2024 tarihlerinde Antalya da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Teknoloji ve Inavosyondaki Gelişmeler Konferansı (International Conference on Advances in Technology and Innovation) 'na (ICATI) davet ediyoruz.Konferans Uluslararası Eğitim ve Bilim Araştırmaları Derneği (International Society for Research in Education and Science) tarafından organize edilmektedir. ICATI, ISRES Organizasyon tarafından düzenli olarak düzenlenen yıllık bir konferanstır. 

Konferans yüz yüze yapılacaktır. Bununla bilikte online katılım seçeneği de mevcuttur. Konferansa online katılmak isteyen katılımcılar kayıt sırasında sanal (virtual) seçeneğini işaretlemelidir. Hakem süreci sonrasında İngilizce olarak gönderilen ve yayınlanmaya uygun görülen bütün makaleler Eurasia Proceedings of Science, Technology, Engineering & Mathematics (EPSTEM) (www.epstem.net) dergisinde yayınlanacaktır. 

ICATI 2024 katılımcıları ISRES Publishing tarafından yıllık olarak yayınlanan "Current Studies in Basic Sciences, Engineering and Technology 2024" isimli kitaba, kitap bölümü gönderebilirler. Dergi ve kitap yayınları, konferans katılımcıları için ücretsizdir. Araştırma makaleleri kitap bölümü olarak kabul edilmemektedir. Eğer konferans katılımcıları kitap bölümü göndermek isterlerse, kendi alanlarındaki teorik bir konuda yazmalıdır. Yıllık kitap yayınlandıktan sonra Scopus, Web of Science v.b. veri tabanlarına indekslenmesi için gönderilecektir.  

ICATI katılımcıları sunumlarını Türkçe olarak yapabilirler. Sunumlarını Türkçe yapmak isteyen katılımcılar kayıt sırasında sunum dili olarak TR seçeneğini işaretlemelidir. Konferansın uluslararası statü de olması nedeniyle basılı materyallerde dil olarak İngilizce kullanılması zorunludur. Katılımcılar başlık, özet, anahtar kelime ve tam metinlerini sisteme İngilizce olarak yüklemeleridir.

Konferansın amacı akademisyenleri, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini, mühendislik ve teknoloji alanındaki işletmeleri ve yöneticileri bir araya getirmek ve uluslararası bir ortamda teknoloji ve inovasyon ile ilgili konular hakkında teorik ve deneysel çalışmaların sonuçlarını tartışmaktır. Sunumlardaki değerli katkılarınız bilimsel komite ve oturum başkanları tarafından değerlendirilecek ve uygun bulunan sunumlar dergi, kitap bölümü ya da tam metin olarak yayınlanacaktır. Meslektaşlarımızla uzmanlık ve deneyimlerimizi paylaşacağımız pozitif bir atmosfer oluşturmaktan mutluluk duymaktayız. 

Saygılarımızla,

Konferans Organizasyon Komitesi
Announcements

ISRES2023 conference fulltexts indexed by Scopus

Proceedings of the  following conferences organized by ISRES are indexed by SCOPUS. - International Conference on Research in Engineering, Technology and Science (ICRETS) - www.icrets.net - International Conference on B...

23.05.2024

View details »

Scopus Indexed Conferences

Proceedings of the  following conferences organized by International Society for Research in Education and Science (ISRES) are indexed by SCOPUS. - International Conference on Technology (IConTech) - www.icontechno.net -&nbs...

26.04.2022

View details »

Book Chapter Invitation

Dear Colleague, We would like to invite you to write a chapter in the book series "Current Studies in Basic Sciences, Engineering and Technology" published annually by ISRES Publishing.  The publication of the book chapter is free of charge for thos...

26.04.2022

View details »

Destekleyenler
Gaziantep University
ISRES